• EXTOL PREMIUM T-клуч TORX, сет 9 парчиња

Главни технички параметри: 

  • T 10-15-20x100mm,
  • T 25-27-30-40x150mm,
  • T 45-50x200mm,
  • T-рачка,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM T-клуч TORX, сет 9 парчиња

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.295ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8819401
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи