FABBYGO Камин Largo (15kw)

  • FABBYGO Камин Largo (15kw)
Цена
15.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Fabbygo Ларго (15kw)
Производители
fabbygo

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 15kw;
  • димен отвор: 11.8 см;
  • тежина: 85 кг;
  • димензии: 720 х 530 х 810mm;
  • тип на гориво: дрво, јаглен.
Напиши мислење

Видени производи