КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • капацитет: 6kg;
  • центрифуга: 800 вртежи;
  • енергетска класа: А++;
  • 15 програми;
  • заштитно заклучување;
  • автоматски баланс;
  • заштита од претекување на вода;
  • димензии в/ш/д: 85 / 60 / 50.

Гаранција: 60 месеци. 

Напиши мислење

FAVORIT Машина за перење алишта MP-8006 A++

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
12.999ден. 10.999ден.

Заштеда 2.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
FAVORIT MP-8006 A++
Производители
Favorit

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи