Спецификации

Напон: 220-240V˜, 50/60Hz

Моќност: 350W

Ширина на косење: 250mm

Брзина на празен од: 0-11.500/min.

Дебелинанажиците: 1.2mm

Тежина: 3.0kg

Гаранција: 1 година

Напиши мислење

FERM Електричен тример 350W-250mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GTM1002
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи