FERM Електрична дувалка/всисувач 3000W-35lit

Цена
2.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
LBM1009
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Спецификации

Напон: 220-240V˜, 50/60Hz

Моќност: 3000W

Брзина на празен од: 0-14.000/min.

Функција на дување и всисување

Волуменнаторба: 35L

Каишзаносење

Тежина: 4.0kg

Гаранција: 1 година

Напиши мислење

Видени производи