Спецификации

Напон: 220-240V˜, 50/60Hz

Моќност: 550W

Должина на сечилото: 510mm

Максимална дебелина на сечење: 20mm

Тежина: 4.0kg

Гаранција: 1 година

Напиши мислење

FERM Електрични ножици 550W-510mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
HTM1003
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи