• FERM Комбиниран чекан 850W, HDM1028

Спецификации

Напон                                230-240V, 50Hz

Моќност                                             850W

Брзина празен од                      900/min.

Удари во минута                     4.000/min.

Футер                                             SDS-plus

Ударна енергија                          4.5 Joule

 

Опис

-   3 Функции

-   Универзален SDS-plus футер

-   Варио.елек. контрола на брзина

-   3m гумен кабел

-   Кутија за складирање 

Вклучено:  Рачка – Поклопец за прашина – Маст – Лизгачка спојка со мерило – 3 SDS бургии за бетон – Шпиц – Длето – Клуч Напиши мислење

FERM Комбиниран чекан 850W, HDM1028

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
HDM1028
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи