FERM Перач под висок притисок 1400W-110Bar

Цена
5.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GRM1022
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Спецификации

Напон: 220-240V˜, 50/60Hz

Моќност: 1400W

Максимален притисок: 110Bar   

Проток на вода (литри на час): 390L/H

Тежина: 5.8kg

Вклучено

Турбо млазница

Млазница за промена на притисокот

Продолжеток на млазницата

Влезен приклучок (со филтер)

Женски приклучок

Црево за висок притисок: 5m

Електричен кабел за напојување: 5m

Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Гаранција: 1 година

Напиши мислење

Видени производи