FERM Перач под висок притисок 2200W-170Bar

Цена
11.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GRM1026
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Спецификации

Напон: 220-240V˜, 50/60Hz

Моќност: 2200W

Максимален притисок: 170Bar   

Проток на вода (литри на час): 450L/H

Старт/стоп систем за активација на мотор при притускување на копчето на пиштол за шприцање

Аксијална пумпа со три матални дизни и лесно метално куќиште

Компактен дизајн

Тежина: 12.0kg

Вклучено

Пиштол под притисок

Џет млазница

Брза спојка за приклучок на црево

Сад за шампон

Црево за висок притисок: 5m

Електричен кабел за напојување: 5m

Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Гаранција: 1 година

Напиши мислење

Видени производи