Спецификации

Напон                                        230V, 50Hz

Моќност                                   Max. 400W

Брзо полнење                            12A/100S

                                                         6A/180S

Нормално полнење          6/12V DC, 2A

 

Опис

-   Транспортна рачка

-   Брзо и нормално полнење

-   LCD дисплеј со индикатор

-   Автоматска заштита од куса врска

-   Полнач и стартер

 

Вклучено:  Комплет стеги за акумулатор – 80A осигурувач

Напиши мислење

FERM Полнач - стартер за акумулатор 6V / 12V BCM1020

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BCM1020
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи