Спецификации

Напон                                        230V, 50Hz

Моќност                                  Max. 110W

Капацитет на батерија           Min. 20Ah

                                                     Max. 75Ah

 

Опис

-   Амперметар

-   6/12V полнење

Вклучено:  Комплет стеги за акумулатор – 10A осигурувач

Напиши мислење

FERM Полнач - стартер за акумулатор 6V / 12V BCM1021

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BCM1021
Производители
Ferm

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи