Главни технички параметри:

  • 160mm,
  • материјал: 61CrV5,
  • норма: TÜV/GS, DIN ISО5746.
Напиши мислење

FORTUM Клешта комбинирана, 160mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
704ден. 549ден.

Заштеда 155ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770301
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи