FORTUM Клешта комбинирана, 180mm

  • FORTUM Клешта комбинирана, 180mm
Цена
760ден. 599ден.

Заштеда 161ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770302
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 180mm,
  • материјал: 61CrV5,
  • норма: TÜV/GS, DIN ISО5746.
Напиши мислење

Видени производи