FORTUM Клешти плоснати, 160mm

Цена
596ден. 499ден.

Заштеда 97ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770351
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 160mm, 
  • материјал: 61CrV5,
  • стандарди: TÜV/GS, DIN ISO5745.
Напиши мислење

Видени производи