FORTUM Клешти за челно сечење, 200mm

Цена
849ден. 799ден.

Заштеда 50ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770373
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 200mm, 
  • материјал: 61CrV5,
  • стандарди: TÜV/GS, DIN ISO5748.
Напиши мислење

Видени производи