• FORTUM Клешти за странично сечење, 180mm

Главни технички параметри:

  • 180mm, 
  • материјал: 61CrV5,
  • стандарди: TÜV/GS, DIN ISO5749.
Напиши мислење

FORTUM Клешти за странично сечење, 180mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
755ден. 599ден.

Заштеда 156ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770332
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи