Главни технички параметри:

  • 160mm, 
  • материјал: 61CrV5,
  • стандарди: TÜV/GS, DIN ISO5745.
Напиши мислење

FORTUM Клешти закривени со долг врв, 160mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
680ден. 549ден.

Заштеда 131ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770321
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи