FORTUM Клешти заоблени прави, 160mm

Цена
557ден. 499ден.

Заштеда 58ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770311
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 160mm,
  • материјал: 61CrV5,
  • норма: TÜV/GS, DIN ISO5745.
Напиши мислење

Видени производи