FORTUM Клешти заоблени прави, 200mm

  • FORTUM Клешти заоблени прави, 200mm
Цена
673ден. 549ден.

Заштеда 124ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770313
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 200mm,
  • материјал: 61CrV5,
  • норма: TÜV/GS, DIN ISO5745.
Напиши мислење

Видени производи