Главни технички параметри:

  • 250mm/10“,
  • 0-33mm,
  • M6-M20,
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење

FORTUM Клуч со нагодување, 250 mm/10“, 0-33mm, M6-M20

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.190ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4770110
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи