Прилагодлив клуч наменет за инсталатери. Како додаток на својот неверојатен опсег 0-38 мм, опремен е со ултра тенки ковани вилици од челик 61CrV5. Благодарејќи на нив и малите димензии, овозможено е со целиот клуч да се влезе во секоја пукнатина.

Главни технички параметри:

  • 210mm/ 8 ",
  • 0-38mm,
  • М2-M24,
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење

FORTUM Клуч со нагодување, инсталатерски, 210 mm/8“, 0-38mm, M2-M24

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.190ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4775008
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи