• FORTUM Клуч вилушкаст, 18x19mm, L 220mm

Ковани од едно парче на хром ванадиум челик, третирани со два слоја на никел и еден слој на хром. Квалитет, сила и димензии - целосно во согласност со ISO / DIN стандарди.

Главни технички параметри:

  • 18x19mm,
  • L 220mm,
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење

FORTUM Клуч вилушкаст, 18x19mm, L 220mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
216ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4730119
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи