FORTUM Клучеви вилушкасти, сет 9пар, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x17, 18x19, 20x22, 24x27, 30x32mm

  • FORTUM Клучеви вилушкасти, сет 9пар, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x17, 18x19, 20x22, 24x27, 30x32mm
Цена
1.995ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4730101
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Ковани од едно парче на хром ванадиум челик, третирани со два слоја на никел и еден слој на хром. Квалитетот, силата и димензиите се целосно во согласност со ISO / DIN. Сместени во футрола од патентирана ForDure ™ ткаенина - силна, лесна и практична.

Главни технички параметри:  
  • 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x17, 18x19, 20x22, 24x27, 30x32mm,
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење

Видени производи