FORTUM Клучеви вилушкасти/окасти сет 9пар, 6-8-10-11-13-14-16-17-19mm

  • FORTUM Клучеви вилушкасти/окасти сет 9пар, 6-8-10-11-13-14-16-17-19mm
Цена
1.430ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4730202
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Ковани од едно парче на хром ванадиум челик, третирани со два слоја на никел и еден слој на хром. Квалитетот, силата и димензиите се целосно во согласност со ISO / DIN. Сместени во футрола од патентирана ForDure ™ ткаенина - силна, лесна и практична.

Главни технички параметри:

  • 6-8-10-11-13-14-16-17-19mm,
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење

Видени производи