• FORTUM Клучеви вилушкасти/окасти со крцкало, сет 5пар, 8-10-13-17-19mm

Со клучевите со крцкало, Fortum ќе ја спознаете вистинската слобода при работа. Оставете раката сама да си ја пронајде најудобната положба. Врвно квалитетен хром-ванадиум челик 61CrV5, со посебно калени заби на механизмот-крцкало. Со овој сет добивате и 2 подарока. Покрај фиксниот мултифункционален држач за клучеви, добивате и футрола од високо квалтитетен синтетички материјал ForDure™ за на ѕид.

Главни технички параметри: 

  • 8-10-13-17-19mm,
  • материјал: CrV/S2.
Напиши мислење

FORTUM Клучеви вилушкасти/окасти со крцкало, сет 5пар, 8-10-13-17-19mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.456ден. 2.765ден.

Заштеда 691ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4720102
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи