Секоја алатка содржи верифициран СЕРТИФИКАТ за калибрација и е сместена во куфер.

Главни технички параметри:

  • 1/2 ",
  • 40-200Nm,
  • L 517mm, 
  • материјал: CRV;
  • стандарди: DIN/ISO 6789.
Напиши мислење

FORTUM Момент клуч со скала, 48 заби, 1/2", 40-200Nm, L 517mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.490ден. 5.839ден.

Заштеда 651ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4700213
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи