FORTUM Насадни клучеви сет 50пар, 1/4", 1/2", 61CrV5

  • FORTUM Насадни клучеви сет 50пар, 1/4", 1/2", 61CrV5
Цена
7.590ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4700002
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Технички параметри:

  • материјал: 61CrV5
  • крцкало: 1/4" (48заби), 1/2" (48заби)
  • насадни клучеви: 1/4" 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 1/2" 10-11-12-13-14-16-17-19-22-24-27-30-32mm насадни клучеви: 1/4" S4-5,5mm, PH 1-2, HEX 3-4-5-6mm, T20-25-27-30
  • клуч за свеќица: 1/2" 16-21mm
  • продолжеток: 1/4" 50-150mm, 1/2" 125-250mm
  • универзален кардан: 1/4", 1/2" 
  • одвртувач: 1/4".
Напиши мислење

Видени производи