Главни технички параметри:

  • 255mm,
  • опис: права и лева,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

FORTUM Ножици за лим со преносник, 255mm, прави и леви

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
48000
Производители
FORTUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи