GORENJE Апарат за сушење храна FDK24DW

Цена
3.199ден. 2.899ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gorenje FDK24DW
Производители
Gorenje

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • кружни прилагодување на садовите по висина;
 • број на садови за сушење: 5;
 • едноставна замена на садовите;
 • рамномерно сушење на сите нивоа;
 • задржување на витамините и минералите;
 • електронско управување;
 • минимално време: 0,5 h;
 • максимално време: 19,5 h;
 • минимална температура: 35 ˚C;
 • максимална температура: 70 ˚C;
 • прегледен ЛЕД дисплеј;
 • гумени ногарки за стабилност;
 • куќиште: пластика + метал;
 • дијаметар на садот: 310 mm;
 • должина на приклучен кабел: 1 m;
 • димензии (ШxВxД): 31 × 31 × 31 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,5 × 32 × 31,5 cm;
 • нето тежина на апаратот: 2,8 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 3,9 kg;
 • приклучна моќ: 240 W.

Упатството за употреба на апаратот можете да го превземете ТУКА


Напиши мислење

Видени производи