КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * големина на садот: 0,27 l;
  * автоматско исклучување;
  * потсетник за вриење на водата;
  * есно чистење;
  * син индикатор;
  * индикатор за нивото на водата;
  * простор за сместување на кабелот;
  * гумени ногарки за стабилност;
  * куќиште: пластично;
  * моќност на грејачот: 730 W;
  * должина на приклучен кабел: 1 m;
  * димензии (ШxВxД): 17,5 × 24,5 × 21,5 cm;
  * димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 26,5 × 23 cm;
  * нето тежина на апаратот: 1,5 kg;
  * бруто тежина на апаратот: 2 kg;
  * приклучна моќ: 735 W.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

Гаранција: 2 години.

ПОДАРОК: 6 мали чаши за турско кафе.Напиши мислење

GORENJE Апарат за турско кафе

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ATCM730T
Производители
Gorenje

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи