КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • алуминиум;
 • еднострани плочи што се вадат;
 • затворена положба;
 • индикатор за температура;
 • едноставно печење;
 • простор за сместување на кабелот;
 • гумена подлога на садот за поголема стабилност;
 • сигурносно затварање;
 • ладни рачки;
 • моќност на грејачот: 700 W;
 • куќиште: лакирана површина;
 • должина на приклучен кабел: 1 m;
 • димензии (ШxВxД): 22 × 12 × 26 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 29,4 × 20,1 × 22,7 cm;
 • нето тежина на апаратот: 2,5 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 2,8 kg;
 • приклучна моќ: 700 W.


  Напиши мислење

  GORENJE Апарат за вафли WCM702PW

  Сеуште неоценето Напиши мислење
  Цена
  2.599ден.
  Достапност:
  На залиха
  Код на продуктот:
  WCM702PW
  Производители
  Gorenje

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

  Сподели

  Видени производи