Електричниот конвектор Gorenje OptiHeat 2000 GTP брзо ќе ја загрее секоја просторија. Предниот панел на конвекторот OptiHeat 2000 GTP е опремен со информативен LED дисплеј кој ја покажува температурата поставена од вас, контролата e на допир. OptiHeat 2000 GTP е опремен со алуминиумски вентилатор со двa степени на моќност од 1000 и 2000 вати. Исто така во моделот Gorenje OptiHeat 2000 GTP е обезбеден тајмер за заспивање.

  КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Големина на просторијата 16 – 20m2
  • дигитален сензор за температура / екран / тајмер / избор на режими на работа;
  • моќност: W 1000/2000;
  • стандардна потрошувачка на енергија;
  • заштита на конвекторот од прегревање;
  • начин на поставување: ѕид / под;
  • димензии: 430 x 920 x 240mm;
  • тежина: 7.4kg;
  • боја: црна.
  Напиши мислење

  GORENJE Електрична панелка OPTIHEAT 2000GTP

  Сеуште неоценето Напиши мислење
  Цена
  5.990ден.
  Достапност:
  На залиха
  Код на продуктот:
  OPTIHEAT 2000GTP
  Производители
  Gorenje

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

  Сподели

  Видени производи