GORENJE Миксер MRP275EA

Цена
2.190ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gorenje MRP275EA
Производители
Gorenje

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност на моторот (max): 275 W;
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност;
 • автоматски сигурносен затворач на отворот кај стапчестиот блендер;
 • безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење;
 • лесно чистење;
 • on/off копче и копче за регулирање на вртежите;
 • број на брзини за лесно ракување: 4;
 • турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста;
 • копче за вадење на додатоците;
 • додаток за блендирање од не'рѓосувачки челик, елегантен и долготраен;
 • маталки од не'рѓосувачки челик;
 • куќиште: пластика + метал;
 • боја: бела;
 • должина на приклучен кабел: 1 m;
 • димензии (ШxВxД): 13,5 × 7 × 18 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,5 × 20,5 × 9,7 cm;
 • нето тежина на апаратот: 1 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 1,3 kg;
 • приклучна моќ: 275 W.
Напиши мислење

Видени производи