GORENJE Optiair Прочистувач на воздух 203M

Цена
11.880ден. 10.490ден.

Заштеда 1.390ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gorenje OPTIAIR 203M
Производители
Gorenje

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • тајмер: дигитален;
 • LCD: LCD дисплеј;
 • јонизатор;
 • турбо режим на работа;
 • индикатор за чистење на филтерот;
 • боја: бела;
 • површина на просторот: 20 m2;
 • димензии (ШxВxД): 32,5 × 50 × 17,5 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 58 × 22,5 cm;
 • нето тежина на апаратот: 5,7 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 6,6 kg;
 • осигурувач: 10 A.
Напиши мислење

Видени производи