КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност на грејачот: 1.800 W;
 • Perfect Glide површина за пеглање;
 • систем против собирање на воден каменец;
 • вертикално перење;
 • можност за суво пеглање;
 • аналогно;
 • интензивно испуштање на пареа: 17 g/min;
 • испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min;
 • функција прскање;
 • долевање на вода во текот на пеглањето;
 • гумени ногарки за стабилност;
 • волумен на резервоарот за вода: 0,20 l;
 • должина на приклучен кабел: 2 m;
 • димензии (ШxВxД): 27 × 14 × 10,5 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm;
 • нето тежина на апаратот: 0,8 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 1,3 kg;
 • приклучна моќ: 1.800 W.
Бесплатна достава.
Напиши мислење

GORENJE Пегла на пареа SIH 1800BT

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.800ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
SIH 1800BT
Производители
Gorenje

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи