GORENJE Рачен блендер HBX481QW

Цена
1.690ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gorenje HBX481QW
Производители
Gorenje

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност на моторот (max): 480 W;
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност;
 • тивка работа (SilentPower);
 • лесно чистење;
 • вклучување со притискање на копче;
 • турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста;
 • пулсно работење за пократки циклуси на мешање;
 • прицврстено со шрафови;
 • едноставна употреба;
 • пригоден за подготовка на каши;
 • ефикасно четиристрано сечило;
 • куќиште: пластика + метал;
 • боја: бела;
 • должина на приклучен кабел: 1 m;
 • димензии (ШxВxД): 6,2 × 38,2 × 5,1 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 15,9 × 22,6 × 8 cm;
 • нето тежина на апаратот: 0,7 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 1,2 kg;
 • приклучна моќ: 400 W.
Напиши мислење

Видени производи