• GZ resource Шолја сет – For Her

Сетот содржи:

  • порцеланска шолја,
  • подлога,
  • порцеланска лажичка.
Напиши мислење

GZ resource Шолја сет – For Her

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
590ден. 450ден.

Заштеда 140ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
0181126
Производители
GZ resource

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи