• GZ resource Шолја со налепница за пишување

Сетот содржи:

  • шолја со налепница за пишување со креда,
  • бамбус подлога.
Напиши мислење

GZ resource Шолја со налепница за пишување

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
840ден. 515ден.

Заштеда 325ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
0181129
Производители
GZ resource

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи