Хидраулична дигалка до 2т

  • Хидраулична дигалка до 2т
Цена
800ден. 620ден.

Заштеда 180ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1144
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Хидраулична дигалка до 2т.

Напиши мислење

Видени производи