• HONEYWELL Прочистувач на воздух HA010E

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • 99% филтрација;
 • 3 поставки за прочистување;
 • индикатор за потребно чистење на филтрите;
 • пред филтер кој се пере;
 • микро филтер за прочистување кој се пере;
 • 25 W влезна моќ;
 • 40 db(A) бучавост;
 • преформанси на прочистување 78 m3/h;
 • идеален за простории до 15 m2.

Гаранција: 3 години.

Напиши мислење

HONEYWELL Прочистувач на воздух HA010E

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.589ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
HA010E
Производители
Honeywell

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи