HWC1 Wireless држач-полнач за во автомобил

Цена
1.100ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
wirelesscar

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели
  • Полнач за безжично полнење на вашиот мобилен телефон за во автомобил кој е воедно и држач за телефон
  • Влез: 5V/2A: 9V/1,8A.
    Излезна моќ: 5W/7,5W.
  • Растојание на полнење: 8mm.
  • Ефикасност на полнење: >75%.
  • Должина на кабел: 90cm.
Напиши мислење

Видени производи