Доколку барате спас од високите температури за во вашиот дом, канцеларија или автомобил ова е производ кој ќе ви го промени секојдневието на подобро.
Ice Cellar Air мини разладувачот е извонреден еколошки уред кој го разладува просторот со помош на водно ладење без да користи фреон.

Како функционира?

 • Додадете ладна вода или мраз во резервоарот на уредот
 • Вклучете го во стурја со помош на адаптерот или директно во лаптоп или запалка на автомобил преку УСБ
 • Пуштете го и уживајте во свежиот воздух
 • 7 опции за различни Лед светилки за поубав амбиент

Карактеристики:

 • Практичен, мал и лесен за носење и користење
 • Одличен и за во автомобил
 • Идеален за простор до 8м2
 • Може да стои до вас на работното биро
 • Ја намалува температурата до 15 степени од амбиенталната
 • Минимална потрошувачка на ел.енергија (1 денар на час)
 • Моќност: 350W
Напиши мислење

Ice Cellar Air мини разладувач

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.100ден. 1.399ден.

Заштеда 701ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Ice Cellar Air

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи