• MAX Микро печка MM 720 CTB

MAX Микро печка MM 720 CTB

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
3,890ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
AT12759
Производител:
Max

Информации за партнер

Техника Моеместо.мк

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 306

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * капацитет на микро печката: 20 литри;
  * моќност: 700W;
  * 5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината);
  * тип на контрола: механичка;
  * 35 минутен тајмер со звучен сигнал;
  * отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм;
  * надворешни димензии: 439,5 х 355,5 х 258,2 мм;
  * боја: сребрена.

Напиши мислење