• AURA ALL YEAR BRONZE Бронзер: 910 - Sandy Beach

AURA ALL YEAR BRONZE Бронзер: 910 - Sandy Beach

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
405ден. 365ден.

Заштедувате 40ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
AUR003: 910 - Sandy Beach
Производител:
AURA

Информации за партнер

Аура Козметика

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 312

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Со ALL YEAR BRONZE имајте исoнчан тен преку целата година.

910 Sandy Beach: Дава блага сатенска ( седефаста ) завршница и се сотои од 3 бои ( од најсветла до најтемна ). Можете да ја користите секоја нијанса посебно или да комбинирате две или сите три за да го добиете посакуваниот ефект. Идеален е за контурирање и постигнување на ефект на исончан тен.

Може да се користи самостојно или врз други производи за разубавување на тенот.

Производителот препорачува нанесување со четка за контурирање.


Напиши мислење