• MS Industrial TBL-09 7" Кожна футрола за таблет

MS Industrial TBL-09 7" Кожна футрола за таблет

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
397ден. 294ден.

Заштедувате 103ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
0160595
Производител:
MS Industrial

Информации за партнер

iMarket.mk Електроника

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 174

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

MS Industrial TBL-09 7" Кожна футрола за таблет до големина 7":

  • превртена кожа,
  • боја: црна.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење