EXTOL CRAFT Акумулаторски одвртувач 3,6V LI-ION

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,390ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
402113
Производител:
EXTOL CRAFT

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки.

Главни технички параметри:

 • батерија: 3.6V Li-Ion,
 • капацитет на батеријата: 1300mAh,
 • брзина: 180 / мин Л / П операција
 • 1/4 '' прифат за битови,
 • вртежен момент: 4Nm,
 • полнењето на батеријата приближно трае: 4-5h со акумулација,
 • тежина: 370g,
 • додатоци:  (-) 5mm, PH1, PH2, хексадецимален 5, Т-20 битови.
Напиши мислење