EXTOL PREMIUM Градинарски ножици, 215mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
549ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8872120

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • дршка од цврст и лесен алуминиум со TPR гума против пролизгување, со квалитетно сечиво од карбиден челик, обложено со слој против остатоци од растенија. 
  • 215mm,
  • за сечење гранки до дијаметар 20mm,
  • материјал HCS.
Напиши мислење