EXTOL PREMIUM Градинарски ножици повеќефункционални 5 во 1

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
329ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8872150
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Материјал: inox.

Големина на склопени ножици: 117 х 40 х 18 мм.

4 повеќефункционални сечива за различни градинарски работи.

Футрола од најлон со гајка за ремен.

Напиши мислење