• EXTOL CRAFT Церада PE непропустлива STANDARD, 5x8m

EXTOL CRAFT Церада PE непропустлива STANDARD, 5x8m

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,043ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
11113
Производител:
EXTOL CRAFT

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

PE церада непропустлива во зелено-сина боја, со не'рѓосувачки метални алки на секои 100cm, двострано ламинирана заштита против лоши временски услови, и зајакната рабови. Отстапување од декларирана должина 15cm. 

Главни технички параметри:

  • 5 x 8m.
Напиши мислење