EXTOL PREMIUM Градинарска прскалка-туш

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
361ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8876155
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Градинарска прскалка-туш, 9 функции, разни начини на прскање, ергономска рачка со кочница, пластична.

Напиши мислење